+421 901 788 188 kontakt@raftydunajec.sk

Ubytovanie a Strava

Kiwi


Stravovanie
Ostali ste hladný po splave? Len 10 minút od prístavu v obci Lesnica, sa nachádza útulná reštaurácia „KIWI “ , kde sa o Vás, v príjemnom prostredí postará pani Janka. Domáce špeciality, príjemná obluha v krásnom prostredí Pienin.

Galéria

Pltník


Ubytovanie
Penzión strednej kategórie po celkovej rekonštrukcii a rozšírení ubytovacích kapacít a služieb uspokojí aj náročnejších zákazníkov. Je vhodný pre individuálnych turistov, rodiny ale aj skupiny, firemné akcie a školenia. Svojou kapacitou vyhovuje aj pre školské pobyty, školy v prírode, letné detské tábory a podobne
Stravovanie 
Pre zákazníkov penziónu je k dispozícii štýlová reštaurácia s kapacitou
60 miest, zimná záhrada s kapacitou 40 miest, koliba vo Furmanskom dvore v prekrásnom prostredí priamo na brehu Dunajca, s krbom a možnosťou grilovania, pečenia alebo údenia s kapacitou 80 miest, koliba s rýchlym občerstvením s kapacitou 70 miest a možnosť opekania vlastných jedál na ohniskách v priľahlom kempe. 
Raňajky, obedy a večere sú pre individuálnych klientov podávané formou výberu z jedálneho lístka. Pre skupiny, po vzájomnej dohode, umožňujeme raňajky formou bufetových stolov. Obedy a večere sa môžu zrealizovať formou jednotného menu resp. podľa špeciálnej ponuky na skupinové obedy a pikniky s muzikou. Viac na
www.penzionpltnik.sk 

Galéria

Chalupy


Ubytovanie 
Ak hľadáte ako najlepšie stráviť aktívnu a plnohodnotnú dovolenku v kraji tradičného pltníctva, legendárneho „lietajúceho“ mnícha Cypriána a prekrásnej prírody – v Pieninskom národnom parku a Zamagurí … ak chcete využiť zimné pobytové balíčky, ktoré zahŕňajú ubytovanie, polpenziu, wellness a skipass PONÚKAME VÁM KVALITNÉ SLUŽBY … v typických goralských dreveniciach kde nájdete okrem kvalitného ubytovania aj stravovacie a všetky ostatné služby potrebné k pešej, cyklo a vodnej turistike vrátane požičovne športových potrieb, multifunkčného športového ihriska s umelým povrchom, wellnesu ap.
VÁŠ POBYT SI BUDETE UŽÍVAŤ
… v lone malebnej prírody v tradičných goralských dreveniciach, ktoré ležia priamo na brehu rieky Dunajec a v prostredí gastronomických špecialít, vzácnych historických pamiatok a originálnom folklóre.
A ZAŽIJETE NAZABUDNUTEĽNÉ CHVÍLE
… ako napríklad splav na tradičných drevených pltiach a raftoch, návšteva múzea, plavba výletnou loďou po Czorsztynskom jazere, či posedenie v kolibe na brehu rieky Dunajec, spojené s ochutnávaním tradičných goralských jedál.
Stravovanie
V každej drevenici je k dispozícii kompletne vybavená kuchynka s varičmi, elektrickou rúrou, mikrovlnka, rychlovarná kanvica, riad, príbor. Pri každej drevenici je aj prístrešok kde si môžete grilovať, variť gulaš, posedieť … .
Penzión Pltník ponúka reštauráciu s krbom, zimnú záhradu, kolibu s grilom a terasou a rýchle občerstvenie. Viac na
www.chatypieniny.sk
chata 1